Как да стана богат? Обучаващ курс "Богат за 7 ди" - Мечтите се сбъдват
[ Ново съобщение · Членове · Правила на форума · Търси · RSS ]
Страница 1 от 41234»
Мечтите се сбъдват » Дискусии към публикациите в сайта » Тренинги и Обучения » Как да стана богат? Обучаващ курс "Богат за 7 ди"
Как да стана богат? Обучаващ курс "Богат за 7 ди"
vali-velДата: Четвъртък, 07.02.2013, 00:06 | Съобщение # 1
Полковник
Група: Администратори
Съобщения: 157
Награди: 5
Статус: Offline

Линк към курса тук:

Предлагам тук да дискутираме всичко свързано с курса. Ще бъде полезно за всички.

Аз дишам въздуха на ИЗОБИЛИЕТО!
Аз се къпя във водите на БОГАТСТВОТО!
Аз се изпълвам със слънцето на ЩАСТИЕТО!

емаДата: Четвъртък, 07.02.2013, 12:04 | Съобщение # 2
Майор
Група: Проверени
Съобщения: 96
Благодаря ти за отговора vali-vel. След откриването на блокажите, се хващам на няколко пъти, че някак вътрешно се стремя да не се впускам в мислене на лоши варианти за различни ситуации. С една дума май си сложих "спирачки" на лошите мисли. Не че те не се опитват да се появят, но аз им казвам: Хей, не сте познали, вие не сте мои мисли, затова, хайде вървете си по пътя. За тази промяна мисля, че помогнаха и положителните утвърждения, които от вчера не спирам да чета, говоря, мисля. Повдигат "бойния" дух biggrin . Така, че само смело напред. Миналото е вече зад гърба ми, а бъдещето ми е точно такова, каквото АЗ създам biggrin днес! Успех на всички пожелали да повярват в себе си.

http://denalshop.blogspot.com

vali-velДата: Четвъртък, 07.02.2013, 12:33 | Съобщение # 3
Полковник
ема, нали това е основното, винаги да си казваш "Майната му" и да продължиш напред. С времето ще свикнеш да не им обръщаш никакво внимание. Пък и за какво ти са лоши мисли. Страхотно е да си лягаш вечер с усмивка за изминалия ден с огромна благодарност към всичко случил се. Продължавай да работиш върху себе си, промяната ще я видиш сама.

pepi_38Дата: Четвъртък, 07.02.2013, 14:10 | Съобщение # 4
Частен
Съобщения: 8
Награди: 1
vali-vel,вчера започнах урок 1,описах няколко случая,нямаше кой знае какви емоции,но........днес при урок 2 направо се разтреперих.Като започнаха едни емоции,едни чувства cry като ме обвзе един срам,вина ,яд,гняв,като си спомних за неща,които аз съм ги правила weep направо такъв срам,резил,позор идваше ми да потъна в дън земя,краката ми се подкосиха.Една голяма ненавист към себе си и към парите,една злоба към всеки,който има,едно мъчение,че никога няма да имам достатъчно,че се печелят много трудно,абе изобщо даже докато пиша този пост имам сърцебиене,задух и ръцете и краката ми треперят ,такова чувство за вина и срам.Направо не е за писане или говорене.Само какви съм ги вършила? blink

vali-velДата: Четвъртък, 07.02.2013, 14:30 | Съобщение # 5
Полковник
pepi_38, това което ти се случва е нормално, ти чистиш всичката плака натрупана в годините. Болезнен процес е, но е оздравителен. Не се срамувай от нищо, всеки който е искал да промени живота си е минал по този път. По добре сега да боли и да е гадно, отколкото да продължи и за в бъдеще.

емаДата: Четвъртък, 07.02.2013, 15:04 | Съобщение # 6
Майор
Pepi 38, браво за смелостта да споделиш. Хм, като се замисля при мен осъзнаването беше по- скоро за това, че каквото и да съм направила, каквото и да съм казала ме е направило човека, който съм сега. Всяко мое действие ме е водило към момента, който осъзнах, че всичко ми се случва за добро. И съм щастлива от този факт и се обичам, заради и въпреки грешките си.
Погледни от тази страна нещата и виж дали няма да се почувстваш по-добре. Желая ти много успехи biggrin

pepi_38Дата: Четвъртък, 07.02.2013, 18:02 | Съобщение # 7
Частен
Момичета,от цялата работа осъзнах,че всичко е трябвало да стане,за да се изпълни едно мое желание като дете, за което през годините бях забравила,но несъзнателно всичко се е развило,за да се изпълни!Радвам се ,че съм с вас ТУК И СЕГА!Благодаря ви! smile По натам ще напиша през какви перипети минах без да се усетя за това!

vali-velДата: Четвъртък, 07.02.2013, 18:07 | Съобщение # 8
Полковник
Ех, че хубаво започна да ставаааааааааааа
Благодаряяяяя Ви милички, толкова съм щастлива с Вас

емаДата: Четвъртък, 07.02.2013, 18:23 | Съобщение # 9
Майор
Давай pepi38, с теб сме! Мноооого се радвам за теб!! Чакам го този разказ с нетърпение:)))

vali-velДата: Петък, 08.02.2013, 01:01 | Съобщение # 10
Полковник
и аз и аз. С теб сме!

vali-velДата: Петък, 08.02.2013, 02:08 | Съобщение # 11
Полковник
Коментарите вече работят!Извинявам се за неудобството!
Благодаря на Всички за разбирането!

pepi_38Дата: Петък, 08.02.2013, 15:42 | Съобщение # 12
Частен
Здравейте,момета!Днес все още съм в урок 3 -повтарям си,повтарям си;отивам да проверя дали съм одобрена по програмата "Аз мога повече" и се оказа ,че съм одобрена и ще чакам да ми се обадят.Това добре,обаче дъщеря ми ми се обади и ми каза,че са я съкратили angry .Ами казах и че сигурно ще си намери по-добра работа!Та тя едва мин.година завърши техникума.Пък да видим! smile

Добавено (08.02.2013, 15:42)
---------------------------------------------
Та сега да ви разкажа за моята сбъдната мечта smile Когато бях малка(сега съм на 43)лятната ваканция ходех на село при баба и дядо,много се кефих на смесения селски магазин,незнам дали съм го пожелала,но в къщата си играех на продавачка винаги,когато ходех там!Мечтаех си да се омъжа за моряк или келнер и да имам къща в Банкя и........когато завърших училище бях разпределена по договор в хотел Плиска,но там щях да бъда сама и помолих една моя съученичка,ако може да се преместя при нея в бившия гранд-хотел София(сега Радисън).Така и стана и познайте там се запознах със съпруга ми-Келнер и е от Банкя .Аз напуснах от там още на третата година къде ли не работех мина и през едно доста сериозно заболяване,но му казах СБОГОМ Направихме си къща в Банкя и сега работя във фирмата на майка ми като продавачка,а магазина е в къщата.И за всичко се усетих през последните 2-3 години.Изказвам дълбоката си благодарност на БОГ,Вселена или каквото и да е,но знам че мога повече.Искам мой собствен бизнес и да е успешен(а не на майка ми).Това е на кратко,защото не си падам много по разказите.Обичам да говоря и да пиша кратко,точно и ясно! flower

vali-velДата: Петък, 08.02.2013, 16:01 | Съобщение # 13
Полковник
Здравей Пепи, супер си го написала. И е истина, че каквото искаме това и получаваме. Обаче понякога не знаем какво искаме, не формулираме желанията си правилно и всичко се обръща с главата надолу.
Днес хубаво си си повтаряла за програмата, но е трябвало да си напълно убедена в това. Правилния начин е ' Аз съм одобрена за програмата Аз мога по-вече" . Както се казва ни повече, ни по-малко:)
А за бизнеса, щом го искаш, имаш опит - направи го, колко му е.
Благодаря ти! накара ме да се усмихвам, че днес нещо хич не ми е гот sad

емаДата: Събота, 09.02.2013, 13:59 | Съобщение # 14
Майор
Здравейте, компания biggrin . Да се похваля. Най- накрая ми светна лампичката в мозъка. Разбрах къде бъркам в желанията да творя собствената си реалност. Давала съм "съвети" на Вселената как да си върши работата, вместо да си мечтая КРАЙНИЯТ резултат. Не ми е работа да казвам как ще се изпълни някое желание. Важното е да му се радвам, а не да мисля как ще стане, нали? Голяма съм блейка, а толкова книги изчетох... Както и да е. Благодаря ти vali-vel, че си направила сайта и благодаря на себе си си, че съм тук biggrin

vali-velДата: Събота, 09.02.2013, 14:20 | Съобщение # 15
Полковник
Привет ема!
Радвам се за теб, ама много. Правилно си разбрала, каква е разликата. Нали знаеш какво е написано в една велика книга "Искай и ще ти се даде". Обаче, както и в стотици други книги, не се казва, как да си поискаш, какво да направиш за да получиш каквото искаш. Има и още условия, живот и здраве и на тях ще те науча. Аз поне съм директна, много книги препрочетох, много изпити изкарах, но разбрах поне за себе си, за какво сме се родили, за какво живеем и как. Ако прочетеш последната ми книга ще видиш колко съм точна, ясна и конкретна. Просто искам, това което знам, да го предам нататък.

Весел Уикенд от мен!
И многооо усмивки
deal

Мечтите се сбъдват » Дискусии към публикациите в сайта » Тренинги и Обучения » Как да стана богат? Обучаващ курс "Богат за 7 ди"
Страница 1 от 41234»
Търси:

бюлетин

Абонирайте се.
Бъдете информирани!
Грабнете своя бонус веднага!

41, ул. Македония
Варна 9002

+359 877 133 993 office@velikova.eu
Намерете ни