Желания.Реализация, Мечти. Да мечтаем заедно - Мечтите се сбъдват
[ Ново съобщение · Членове · Правила на форума · Търси · RSS ]
Страница 1 от 3123»
Мечтите се сбъдват » Мечтите се сбъдват » Мечтите се сбъдват » Желания.Реализация, Мечти. Да мечтаем заедно (Изпълнение на желания)
Желания.Реализация, Мечти. Да мечтаем заедно
vali-velДата: Сряда, 24.10.2012, 19:15 | Съобщение # 1
Полковник
Група: Администратори
Съобщения: 157
Награди: 5
Статус: Offline
Упражнение „Моята мечта”

Упражнението може да намерите на този линк:

Желайте мащабно!

В продължение на цял един ден мечтайте. Посветете го на Вашите желанията. Какво желаете, пожелавате си всичко и по-много.

Алгоритъма на действие е прост и същевременно уникален!

Започнете деня с въпрос към самия себе си. „Какво искам аз?”. През целия ден си задавайте този въпрос и си отговаряйте.
Всичките си желания записвайте на лист хартия. Всяко ново желание започвайте с: „Аз имам намерение да имам..” или „Аз възнамерявам да получа..”
В края на деня трябва да имате по-вече от 100 написани желания. Желанията могат да бъдат много и различни, от всички области на живота. Помнете те трябва да се отнасят само и единствено до Вас.
Всички желания са важни и малките и големите. Шоколад „Милка” е желание, „Нова кола” е желание, „искам да бъда милионер” – също е Ваше желание.

Позволете си да искате всичко!

„Има всичко този- който иска всичко”

Искайте всичко, което Ви се иска, без ограничение, без мярка.
Като резултат от Вашата работа днес ще бъде списък от 100-120 Ваши желания.

Упражнение: Моята реалност.

От списъка с Вашите желания, изберете 5, които искате повече от всичко друго.
Например:
- кола Порше Карера
- къща на брега на морето: 2 етажа 200 кв.м.
- апартамент във Варна : 150 кв. м в центъра
- екскурзия до Индия: за 2 седмици
- нова работа с голяма заплата.

Упражнението се изпълнява в течение на 15-20 минути. Заемете удобна позиция. Желателно е в удобен фотьойл, така че краката и ръцете да не се кръстосват.

Споменете си Вашето желание № 1.
В продължение на 15-20 минути си го представяйте визуално (представете си, рисувайте, генерирайте картина, звук) мислено, като че ли желанието Ви вече е изпълнено, че това за което сте мечтали вече е факт, то е Ваше тук и сега.

Например:
Желание № 1 кола Порше.
Въобразете си следната картина:
Как изглежда Вашата кола? Какъв цвят е?
Мислено я заобиколете и внимателно я огледайте от всички страни. Усетете насладата от това, че я притежавате. Приближете се, отворете вратата и седнете в колата. Какъв е салона и? Разгледайте я внимателно отвътре. Запалете колата, сложете ръце на волана. Чувате ли рева на двигателя? Почувствайте мощта на мотора и т.н.

Старайте се по време на това упражнение, да си представяте картинки (мислено да ги рисувате ярко и красиво). Колкото по ярки са образите, толкова е по силен ефекта от това упражнение.

Оптимално време за изпълнение на упражнението 15-20 минути за едно желание. След приключване на работата по едно желание, направете пауза от 10 минути. След малка почивка започнете работа над желание № 2 и т.н. В течение на два дни, трябва да визуализирате всичките си 5 желания.
Визуализираните образи, създават мощен импулс към Вселената, който веднага започва да реализира желанията Ви.

Милиони хора вече се убедиха в ефективността на този метод. Дойде време и Вие да се възползвате от него.
Подобно въздействие над вашето съзнание (визуализация и въображение) буквално бомбардира подсъзнанието Ви с необходимите образи. Подсъзнанието на свой ред, ще положи максимални усилия, за да може това което мислите, да дойде в живота Ви по най-бързия начин.

Ако сте изпълнили всичко точно в края на деня ще имате ясна визия за бъдещето си, Вашето подсъзнание незабавно ще се заеме с реализацията на поставените пред него планове и цели.
„Желанията се сбъдват- това им е работата”

Аз дишам въздуха на ИЗОБИЛИЕТО!
Аз се къпя във водите на БОГАТСТВОТО!
Аз се изпълвам със слънцето на ЩАСТИЕТО!

themoneycentralДата: Вторник, 20.11.2012, 14:00 | Съобщение # 2
Частен
Група: Проверени
Съобщения: 5
Награди: 2
А как да формулирам желанието ...Да си взема изпита...
Никак не мога да го измисля, ще ми помогнете ли

Който не е с мене е против мене ейййййййй!
Къртя!

vali-velДата: Сряда, 21.11.2012, 12:53 | Съобщение # 3
Полковник
Здравей themoneycentral,

Правилното формулиране на желанията е много важно. Не става само с искам или желая. Специално за твоето желание бих ти препоръчала да започнеш с "Имам намерение да получа (оценка) на изпита по (предмет), защото го заслужавам." Предплагам, че си наясно, че само с желание няма да се получи, трябва да ПОЛОЖИШ УСИЛИЯ и тогава успеха ти ще бъде 100%

themoneycentralДата: Събота, 01.12.2012, 16:13 | Съобщение # 4
Частен
Съобщения: 5
Награди: 2
Здравейте vali-vel, покрай курса ви Стани богат, се научих как да си формулирам желанията и разбрах, защо до сега съм ги докарвал наникъде sad

Който не е с мене е против мене ейййййййй!
Къртя!

емаДата: Понеделник, 04.02.2013, 12:51 | Съобщение # 5
Майор
Съобщения: 96
Здравейте и от мен. Надявам се и моите мечти и желания да започнат да се сбъдват. Харесаха ми упражненията. Започвам да ги правя и надявам се скоро да се похваля. biggrin

http://denalshop.blogspot.com

vali-velДата: Понеделник, 04.02.2013, 12:58 | Съобщение # 6
Полковник
Здравей Ема, добре си дошла в малкото ни общество. Пожелавам ти всички твои желания да се реализират на 100%

емаДата: Понеделник, 04.02.2013, 13:13 | Съобщение # 7
Майор
Благодаря за пожеланията. Надявам се заедно да успеем да осъществим мечтите си. И както се казва: " Човек е толкова голям, колкото са големи мечтите му. ". Успех от мен!

vali-velДата: Понеделник, 04.02.2013, 13:16 | Съобщение # 8
Полковник
Погледни си подаръка и бонуса smile

емаДата: Понеделник, 04.02.2013, 13:47 | Съобщение # 9
Майор
Видях, благодаря. Отиде ми диетата с тази тортичка. smile Започнах с упражнението " Моята мечта ". Ех, как се размечтах само. Почти съм обиколила света. И също започнах с урок 1. Там какво ще излезе... Благодаря.

vali-velДата: Понеделник, 04.02.2013, 13:53 | Съобщение # 10
Полковник
Когато се научиш да искаш да имаш, ще получаваш всичко. Поне при мен е така. Ти в курса Стани богат ли започваш урок 1?

емаДата: Понеделник, 04.02.2013, 14:03 | Съобщение # 11
Майор
Да biggrin . Едно писане пада... Не знам какво ме провокира да започна. Много неща изчетох напоследък, но все не започвах. Интересни неща излязоха. Но стигнах само до 3 събития. Къде е подходящо да пиша на тази тема?

vali-velДата: Понеделник, 04.02.2013, 14:12 | Съобщение # 12
Полковник
Точно това написах в коментарите под 1 урок, аз когато чистих негативите се върнах чак в 1 клас, когато заради една загубена химикалка, изядох голям пердах. Хубаво е да не бързаш, седни си, помисли си, върни се максимално назад във времето, спомни си. Не се ограничавай само със събития свързани със загуба на пари. като чистиш, чисти всичко наред.

Ако искаш пиши под 1 урок, ако искаш направи нова тема тук. Важно е да е освен написано, да бъде споделено, да бъде коментирано.

А какво те е провокирало да се запишеш? Твоя свят, знае кое е най-доброто за теб и ти дава, възможност да промениш нещо...
Обикновено това е причината да ни се случват необичайни неща, да ни се случват нестандартни събития.

ЕЕЕЕ и аз съм симпатяшкааааааааа :))))))))))))

емаДата: Вторник, 05.02.2013, 15:50 | Съобщение # 13
Майор
flower

Добавено (05.02.2013, 15:50)
---------------------------------------------
Здравей vali-vel, да дам отчет :),тъй като коментарите още не работят. Урок 2 е изпълнен. Установих, че и при четирите ситуации едни и същи неща се повтарят. Другото, което ми направи впечатление е че май съм се въртяла в затворен кръг. За да стане по -ясно ще дам пример: Вследствие на "правилното" възпитание относно отношението ни към парите, установих, че ме е по- скоро страх да имам, отколкото да нямам. Това ме ядосва(мноооого), чувствам се безсилна. И в четирите ситуации, които седнах и най- прилежно описах се повтаряха безсилието ми; яд, че искам, а нямам; и накрая апатия ( това ме учуди най -много). Мнения, похвали, критики biggrin ? Всичко приемам. Поздрави smile

pepi_38Дата: Сряда, 06.02.2013, 18:19 | Съобщение # 14
Частен
Съобщения: 8
Награди: 1
Здравейте! И аз сега пристигам! biggrin

емаДата: Сряда, 06.02.2013, 18:24 | Съобщение # 15
Майор
Здравей pepi 38. Радвам се, че си тук biggrin

Мечтите се сбъдват » Мечтите се сбъдват » Мечтите се сбъдват » Желания.Реализация, Мечти. Да мечтаем заедно (Изпълнение на желания)
Страница 1 от 3123»
Търси:

бюлетин

Абонирайте се.
Бъдете информирани!
Грабнете своя бонус веднага!

41, ул. Македония
Варна 9002

+359 877 133 993 office@velikova.eu
Намерете ни