СИМОРОН - Мечтите се сбъдват
[ Ново съобщение · Членове · Правила на форума · Търси · RSS ]
Страница 1 от 212»
Мечтите се сбъдват » Мечтите се сбъдват » Различни учения и практики » СИМОРОН (Какво е СИМОРОН? Как помага? За какво ни служи?Практики.)
СИМОРОН
vali-velДата: Четвъртък, 25.10.2012, 11:34 | Съобщение # 1
Полковник
Група: Администратори
Съобщения: 157
Награди: 5
Статус: Offline
Преди 20 години известните Киевски психолози Петри и Петр Бурлан създават Симорон, като методика за самоактуализация.
Фундаментално Симорон представя нашия живот, като игра, в която ние изпъляваме различни роли. Идеята е, чрез ролеви игри в шеговита форма да прочистим съзнанието си от натъпканите с годините негативни условности, за да ускорим реализацията на потенциала си.
Много може да се научи от книгите за Симорон, но по-важно е да се практикува, да се споделя направеното, да се използват добрите практики.

Основните качества, които трябва да притежаваме за да практикуваме Симорон са чувството ни за хумор, готовността за промяна, способността да започнем всичко от начало.

Чрез средствата на Симорон се получава бърз достъп до вътрешните ни ресурси, разширява се самосъзнанието ни, развиват се умения за управление на реалността.

Нека заедно да се впуснем в тази наистина забавна методика!

Аз дишам въздуха на ИЗОБИЛИЕТО!
Аз се къпя във водите на БОГАТСТВОТО!
Аз се изпълвам със слънцето на ЩАСТИЕТО!

емаДата: Петък, 15.03.2013, 17:58 | Съобщение # 2
Майор
Група: Проверени
Съобщения: 96
Това звучи много интересно, идеи какво можем да направим? Доколкото разбирам, всичко е под формата на игра, важно е да е забавно. Моля сподели нещо интересно. Чакам с нетърпение. После ще споделям резултати biggrin

http://denalshop.blogspot.com

vali-velДата: Петък, 15.03.2013, 18:24 | Съобщение # 3
Полковник
Еми, мога утре да споделя, някой идеи от Симорон, както и една две практики. Ще се радвам, наистина да се забавлявате :)))

емаДата: Сряда, 20.03.2013, 17:14 | Съобщение # 4
Майор
Вали душо златна изчака ми се чакането. Оздравявай, че нямам търпение biggrin Гуш от мен.

vali-velДата: Сряда, 20.03.2013, 17:28 | Съобщение # 5
Полковник
Минава грипа, но остана едно тъпо главоболие, което ме лудва сега. Утре ще съм чисто нова:) Поне ми се иска :)))

vali-velДата: Събота, 23.03.2013, 15:34 | Съобщение # 6
Полковник
Да използваме силата на водата, за да помогнем на мечтите си!

Клетвена вода

Водата много добре "разчита" информацията, която получава. Точно с този факт ще си "поиграем" по Симороновски.
В любима, прозрачна чаша, наливаме питейна вода.
Вземаме чашата в ръце и се навеждаме над нея, сякаш е ухо, което може да ни чуе.
Прошепваме в "ухото" на чашата най-съкровените си мечти, представяйки си, че вече са изпълнени.
Всяко изречение или дума трябва да се нашепва по три пъти.
Например:

богатство, богатство, богатство.
    пари, пари, пари
    щастие, щастие, щастие
    успех, успех, успех.

Водата абсорбира неограничен брой мечти. така че колкото повече, толкова по-добре.
Когато приключим с нашепването трябва да затвърдим стореното, казвайки:
Така да бъде! ( Амин, ОМ, и т.н. важно е да се затвърди).
Изпийте цялото количество вода, представяйки си как слънчево-златистата енергия от чашата преминава в тялото ви, което я приема и се готви за промяната, която искате Вие.

Прикачвания: 2095292.jpg(3Kb)

vali-velДата: Събота, 23.03.2013, 15:50 | Съобщение # 7
Полковник
Да напишем писмо до...

Друг много полезен ритуал, е да се пишат писма до някого....
Какво ще рече това. Руснаците, които аз много харесвам и уважавам от години си имат един много известен получател "Вован" - те му пишат за какво ли не, пишат му с молба за помощ, съдействие, благодарност.

Единственото условие е, да му благодарят и да го почерпят за да изпълни молбите и желанията им.
Тази "игра" е много полезна, защото както неведнъж съм казвала, всичко споделено е пречистващо, а благодарността е най-силната Вселенска енергия.

Ще Ви копирам няколко писъмца до Вован в оригинал, за илюстрация на казаното от мен.

..."Вован Привет !!!! Сразу Благодарю тебя За то что ты мне всегда помогаешь!!!! Ты самый лучший и быстрый помощник!!! Вован Прошу тебя Дай отвесных пенделей Банкам пусть пропустят нам кредит быстро и без проблем на следущей недели! Срочно!
Спасибо дорогой! С меня в выходные футбол и пивко! Чмоки" ...Чмоки в тази молба черпи Вован с чаша бира - картинка smile

..."Вован,здрасьте !Посодействуй конкретно в возврате моих трудовых денежек за август месяц .Сделай так ,чтоб наш главбух прекратила буксовать и полностью отслюнявила мои законные плюс отпускные в полном комлпекте без лишних бла-бла-бла !С меня чечетка и улыбка без причины случайным прохожим !"...

..."Привет, Братан, Вован!!! Нужна твоя помощь , дай волшебного пенделя Всем, кто участвует в моём деле. Пусть они пойдут со мной на примирение. Пусть оно разрешиться менее болезненно для меня. С меня хороший стол в ресторане и лучшее коллекционное вино. Очень тебя прошу."...

Както се вижда, хората се обръщат към митичния Вован за всичко, което им тежи и му благодарят от сърце.

Предлагам да си намерим и наш Вован - да не копираме все пак руснаците и да си го използваме най-рационално:)

емаДата: Неделя, 24.03.2013, 11:36 | Съобщение # 8
Майор
Много Благодаря Вали. Това с водата веднага започвам да го правя. Само, че с бутилка biggrin , не с чаша. Наздраве biggrin

vali-velДата: Неделя, 24.03.2013, 12:03 | Съобщение # 9
Полковник
А водата е голяма сила! Аз отслабнах 10 килограма, без диета само слушайки мантра за отслабване и вода. Писала съм за тази мантра тук:. А чашата с вода до сега ми е помагала за дребнички, но съществени нещица:)))

емаДата: Неделя, 24.03.2013, 12:18 | Съобщение # 10
Майор
Какво, освен БРАВО мога да кажа! 10 kg само с пиене на вода и слушане на мантри!!!
Какво имаш предвид под "дребнички, но съществени нещица"? Ако може разбира се smile

vali-velДата: Неделя, 24.03.2013, 12:33 | Съобщение # 11
Полковник
Да така е, мога само да споделя, че когато започнах с тази мантра и водата бях 89 килограма, вследствие на претърпяна операция и съответно яко надуване. Само след 4-5 дни апетита ми намаля в пъти, започнах само да хапвам ей така. Освен това се получи и някаква нетърпимост към мазни и вредни храни, и така ден след ден започнах да си се топя и сега съм 79 килограма, което е супер. Сега слушам мантрата по 3-4 пъти на седмица, пия си водата и се чувствам великолепно.

Преди месец си пожелах да си намеря свестен зъболекар, че ми писна от моя:) Това вече е факт.
Имам ядове с една коронка, пожелах си да си я направя по най-добрия за мен начин- и това е на път да се случи.
Сега ще си пожелая да имам 10-15 човека на курса в събота, със сигурност ще се случи.
Пожелах си преди време да спечеля един конкурс, вече минах 1 ниво:) което е повече от страхотно.

Това са "дребнички", но важни неща според мен, не знам ти на какво мнение си!

емаДата: Неделя, 24.03.2013, 14:13 | Съобщение # 12
Майор
И писъмце написах, да видим.. biggrin

vali-velДата: Сряда, 27.03.2013, 13:52 | Съобщение # 13
Полковник
Няма ли да си измислим наш си получател на писъмцата smile

емаДата: Сряда, 27.03.2013, 14:12 | Съобщение # 14
Майор
Че да измислим. Колко хора сме тук, всеки да даде предложение за име. Моето е Веско или Васко biggrin

vali-velДата: Сряда, 27.03.2013, 14:18 | Съобщение # 15
Полковник
Моето е Петрован smile Нека и другите да кажат.

Мечтите се сбъдват » Мечтите се сбъдват » Различни учения и практики » СИМОРОН (Какво е СИМОРОН? Как помага? За какво ни служи?Практики.)
Страница 1 от 212»
Търси:

бюлетин

Абонирайте се.
Бъдете информирани!
Грабнете своя бонус веднага!

41, ул. Македония
Варна 9002

+359 877 133 993 office@velikova.eu
Намерете ни